ENDOL 25 MG 25 KAPSÜL

ENDOL 25 MG 25 KAPSÜL
ENDOL 25 MG 25 KAPSÜL kullanımı:Akut romatoid artrit, Kronik romatoid artritin akut döneminde, osteoartrit ve ankilozan spondilitte; Başlangıç dozu günde 2-3 defa 1 kapsüldür. İlacın tesiri yetersiz görüldüğünde günlük doz her 7 günde 1 kapsül arttırılarak, günde 8 kapsüle kadar çıkartılabilir. Akut gutta; Başlangıç dozu günde 2-3 defa 1-2 kapsüldür. Bu doz gereğinde giderek arttırılarak günde 8 kapsüle kadar verilir. Tedaviye semptomlar kayboluncaya kadar devam edilmelidir. Kronik gutta; Ürik asit itrahını temin eden bir ilaçla kombine olarak günde 2 defa 1 kapsül verilir. ENDOL tercihen yemeklerde veya yemeklerden hemen sonra alınmalıdır.

ENDOL 25 MG 25 KAPSÜL
ENDOL 25 MG 25 KAPSÜL yan etkileri:Baş ağrısı, uyuklama, baş dönmesi, psikoz, mide şikayetleri, diyare, hemoraji ve bulantı gibi yan etkiler görülebilir.
ENDOL 25 MG 25 KAPSÜL hangi hastalıklarda kullanılır:Antienflamatuar, analjezik, Akut ve kronik romatoid artrit, bursit, gut, kapsülit, osteoartrit, peritendonit, psoriasisle birlikte görülen artrit, sinovit, spondilit, tendosinovitte endikedir.
İlaç Fiyatı 3.11 TL
Reçeteli Verilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>